info@mladiludiaazivot.sk +421 911 213 902
1. odborný výcvik PEER “O”
9. apríla 2019
0

Máme za sebou skvelý víkend!!!

Na úspešnom výbere sa nám podarilo vybrať 15 nových peer aktivistov zo Školskej, Javorky, Ekonomickej, Drevárskej a z Pegečky a tí tvoria skupinu PEER „O“. Počas víkendu 5. – 7.  apríl, zažili svoj prvý výcvik v oblasti soft skills na našej “základni” – chate Stefani.

V troch blokoch sme odprezentovali analytické a logické myslenie, kreativitu, vedenie a riadenie ľudí, komunikačné zručnosti, stres manažment, time manažment a dozvedeli sa niečo o prokrastinácii. Samozrejme sme sa len neučili. Hry sú alfou omegou našich výcvikov a na prvom výcviku sú zamerané hlavne na vzájomne spoznávanie a spoznávanie združenia. To sme predstavili počas piatkového večera, prostredníctvom History filmu a krátkych videí nášho predsedníctva. V sobotu večer sme si zmerali sily a otestovali sa v MusicQuize. Síce niekto nerozozná MammaMiu od Narnie, ale aj vďaka tomuto, sme mali o zábavu postarané.

Víkend zbehol ako voda, ale užili sme si ho najviac ako sa dalo! Už teraz sa veľmi tešíme na druhý odborný výcvik, ktorý je tu každú chvíľu.