info@mladiludiaazivot.sk +421 911 213 902
CHYSTÁME MOTIVUJÚCI DEŇ ŠTUDENTSTVA
4. novembra 2019
0

Pripomínať si našu históriu je nevyhnutné a netreba zabúdnúť ani na to, že pred 30 rokmi iniciátormi Nežnej revolúcie boli študenti. Študenti boli tí, ktorí sa nebáli postaviť a byť aktívni, čím následne s hercami a divadelníkmi, ktorí sa k ním pridali ako prví, inšpirovali aj ďalšie skupiny obyvateľstva. A tak sme sa nie len preto rozhodli, že na Nežnú revolúciu a Deň študentstva nebudeme len spomínať ale dáme študentom možnosť naučiť sa niečo nové a skúsime ich motivovať, aby sa nebáli plniť si svoje sny a robiť svet lepšejším.

Pre mladých ľudí sme pripravili skvelý WORSKHOP zameraný na rozvoj Soft skills. V priestoroch múzea Spiša povedú profesionálni lektori workshopy na témy ako kritické myslenie, prezentácia na sociálnych sieťach, leadership, komunikačné zručnosti, time manažment. Tiež sa dozvedia ako založiť občianske združenia a aké sú možnosti jeho financovania.

Program workshopu:

9:30 – registrácia

10:00 – 10:30 – úvod, predstavenie, zoznámenie

10:45 – 12:00 – Time manažment / Ako založiť OZ, Možnosti financovania OZ

12:00 – 13:00 – OBED

13:00 – 14:15 – Leadership / Kritické myslenie

14:30 – 15:45 – Komunikačné zručnosti / Prezentácia na sociálny sieťach

Registračný poplatok sú 3€, v rámci ktorých máte okrem workshopov zahrnuté aj občerstvenie, obed a vstup na večerný program „Motivuj sa“. Registračný poplatok sa uhrádza priamo na mieste.

Registruj sa na tomto linku a získaj miesto na workshopoch, ktoré ťa zaujímajúhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScA-RKE6LSAzqZtySYEPEMK6jW22seAVX-ebzbDc-ptJjE7EQ/viewform?usp=pp_url

Registrácia sa uzatvára 13. novembera 2019

 

Vo večerných hodinách pre študentov, ale aj širokú verejnosť pripravujeme debaty so zaujímavými ľuďmi s úspešným príbehom pod názvom „MOTIVUJ SA“.  Debatovať budeme v Kine Mier (Spišská Nová Ves) a vstup sú 2€. Príď sa aj ty dozvedieť niečo o:

ZREBNÝ A FRLAJS

Slovenskí youtuberi s veľkým množstvom fanúšikov aj na sociálnych sieťach. Ich zaujímavé videá a tvorbu sledujú milióny ľudí. Dozviete sa, ako sa k takýmto výsledkom dostali, čo musia robiť, aby si fanúšikov udržali a čo všetko plánujú do budúcna.

FUZO A ČEKY

Alias Lukáš a Tomáš sú dvaja chalani zo Spiša, ktorí v dodávke prerobenej na malý bytík precestovali 40 krajín Európy. Za uplynutia 15 mesiacov a 35 000 km, spoznali nové miesta a zistili, že vo svete je plno dobrých ľudí. Príďte zistiť, čo ich k tomu motivovalo, aké krajiny či miesta ich zaujali najviac a určite nebudú chýbať ani zaujímavosti každého druhu z rôznych krajín.

MIMO A TONKA 

Zakladatelia jednej z najobľúbenejších kaviarní v Spišskej Novej Vsi – AMC Tvoj Coffeeshop nám prídu porozprávať, aké boli ich začiatky, ako sa majú teraz a či ľudia v Spišskej vedia oceniť dobrú kávu. Dozvieme sa čo ich motivovalo k založeniu a čo ich motivuje neustále napredovať.

LUKY Z NOVEJŠI

Spišská si svoju lokálnu značku určite zaslúžila a to ako tento nápad vznikol a čo všetko musel Luky pre úspech Novejši spraviť sa dozviete počas sobotného večera. Novejša vo svojich rozhovoroch a vlogoch dáva priestor mladým šikovným ľuďom a my dáme priestor jej.

Večer nám spríjemní skvelá gitaristka MIŠKA REGECOVÁ.

 

Veríme, že spoločne si pripomenieme Deň študentstva tak, ako sa patrí. Vidíme sa v múzeu a v Dekáči.