info@mladiludiaazivot.sk +421 911 213 902
Druhý ročník Dňa pohybu v Novejši bude výnimočný!
10. júna 2023
0

V sobotu 24. júna pre vás chystáme akciu, počas ktorej sa rozhýbe celá Novejša. V parku pred Evanjelickým kostolom pre vás bude pripravený bohatý program.

Od 14:00 si môžete vyskúšať netradičné športy, ktoré si vo svete získavajú čoraz väčšiu popularitu. Zahráte si diskgolf, cornhole, spikeball  a zastrieľate si v Nerf aréne. Budete mať možnosť lepšie spoznať a zasúťažiť si s členmi rôznych športových klubov zo Spišskej. Zatiaľ máme potvrdenú účasť basketbalistov z klubu Spišských Rytierov, floorbalistov z Young Arrows a určite sa budú pridávať ďalší.

Počas celej akcie budete mať možnosť odkrútiť pár kilometrov na stacionárnom bicykli, vďaka čomu darujete výrobky detskej drogérie zariadeniu pre deti a rodičov, ktoré všetci poznáme ako “Deti môjho srdca”.

“ŠALENÝ BEH NOVEJŠOU” to bude špecialitka pre veľkých aj malých. Bude to prvý beh v Spišskej, ktorý sa beží pre radosť a pri ktorom sa nebude hodnotiť športový výkon, nebeží sa v žiadnych kategóriach a trať si môžete odbehnúť, odkráčať, či odtancovať 😁 Hodnotiť totiž budeme  najlepšie masky. A tie môžu byť individuálne, ale aj skupinové – čo znamená, že bežať môžete sólo, s kamošmi alebo aj s rodinkou a zabaviť sa na prekážkach, ktoré vás budú čakať na trati v parku.

Pre všetkých, ktorí sa prídu zabaviť máme nachystanú pamätnú medailu.  Štart Šaleného behu je naplánovaný na 15:30 a budeme radi, ak sa vopred zaregistrujete (registrácia je možná aj na mieste, avšak nemusí sa vám ujsť medaila).

Registrácia na Šalený beh: https://forms.gle/UHPfTRbGm8UFpyhz6

 

Tešíme sa na parádne rozhýbanú sobotu  🤩