info@mladiludiaazivot.sk +421 911 213 902

Hudranová Domi

DOMI HUDRANOVÁ

PEER K

 

Ak by som mala o sebe niečo povedať, tak by som povedala, že som až otravne pozitívna a optimistická. Na všetko sa snažím pozerať z tej najlepšej stránky akej sa dá. Taktiež som akčná, energická a neznášam sa nudiť..väčšinou, kde je veľa hluku a smiechu tak som ja..teda skoro vždy som tam, kde sa niečo deje. Veľa čítam, pijem veľa kávy, veľa jem, trávim veľa času s rodinou a priateľmi. Smejem sa a užívam si život plnými dúškami!!!

Čo pre mňa znamená byť PEER aktivistkou:

Keď som sa zamyslela nad touto otázkou, ako prvé mi napadlo – domov. Peerko je pre mňa domov. Som v ňom sama sebou. Nemusím sa pretvarovať a viem, že keď sa mi stane trapas (ktoré sa mi dejú dosť často), minimálne všetkých pobavím 😀 Je to miesto, na ktorom som sa ocitla dá sa povedať, náhodou, ale vpísalo sa do mňa tak hlboko, že sa to stalo mojím životným štýlom a neviem si bez neho môj život predstaviť. Vďaka peerku, som získala priateľov, pevne verím, že na celý život.

Peerko zo mňa vytvorilo človeka, ktorým som. Keď som s mojimi ľuďmi, viem že nepotrebujem nič viac, stačí mi s nimi sedieť kecať a smiať sa na úplných maličkostiach.  To je jednoducho tá chvíľa kedy viem, že tam patrím a nepotrebujem to vysvetľovať, pretože to tak cíti každý jeden z nás, ktorý v peerku je.

                                                                                    …pretože…raz si peerkač = navždy si peerkač <3