info@mladiludiaazivot.sk +421 911 213 902
(NE)FAJNOVÝ TEAMBIULDING
23. septembra 2019
0

Všetci vedia, ako by sa veci mali robiť. No len málo kto vie, ako robiť veci inak. Našťastie my vieme a preto sme aj tohtoročný teambuilding spravili úplne inak. Dá sa povedať, že sme ho celý poňali vojensky. Žiadne ahoj, žiadne objatia, žiadne úsmevy, žiadny kamaráti. Len generáli nadporučíci a vojaci prvého stupňa.

Počas celej soboty sme dobrovoľníkov a peer aktivistov preverili v niekoľkých náročných úlohách a zistili sme čo-to o sústredenosti, schopnosti spolupracovať, kreativite, telesnej koordinácii, rýchlosti a vytrvalosti našich vojakov. Niektorý nás milo prekvapili…iní naopak… Po pravom vojenskom obede prišlo na rad vyhodnotenie v ktorom sa ukázalo, že výcvikom nakoniec všetci úspešne prešli a získali vyššie vojenské hodnosti. Pri západe slnka a večernom táboráčiku sme zistili, že speváci z nás ale naozaj nebudú no za to špekáčiky vieme opekať naozaj špičkovo (prijímame objednávky na školenia :D)

Strávili sme spolu znova jeden najlepšejší víkend, legendárne sa rozlúčili s letom a načerpali kopec novej energie na parádny školský rok, ktorý nás čaká.