info@mladiludiaazivot.sk +421 911 213 902
Novejša tancovala! 2. ročník Medzinárodného dňa tanca!
13. mája 2019
0

29. apríl je známy ako Medzinárodný deň tanca a my sme sa ho rozhodli opäť osláviť a už po druhýkrát roztancovať celé mesto!

V sobotu 12. mája sme obsadili park pred Evanjelickým kostolom, vytiahli pódium, aparatúru, stany, hry, hudbu a samozrejme dobrú náladu. V niekoľkých tanečných vstupoch nám svoje choreografie predviedli tanečníci nielen z DenzzIndusty, ale aj z tanečnej skupiny LaDanza. Nejaké kroky sme sa naučili aj my ostatní v tanečnom workshope. No a samozrejme na žiadnej poriadnej tanečnej akcii nesmie chýbať battle, v ktorom tanečníci rozbili celé mesto a tým parádne ukončili celodňovú „tancovačku“, ktorú nám svojím hudobným a DJ talentom spríjemňoval DJ Wallky.

Ako už býva zvykom na našich akciách sa niečo z času na čas skomplikuje. Naše pódium stojí rovno pred bránami Evanjelického kostola, a tak sme museli na chvíľku akciu prerušiť kvôli svadbe! No nám to ale vôbec nevadilo a využili sme možnosť vo veľkom pogratulovať novomanželom, ktorým sme zahrali aj novomanželský tanec priamo pred kostolom, pretože na Deň tanca tancuje každý! 😊

Ďakujeme všetkým, ktorínám pomohli rozhýbať celé mesto. Ďakujeme tým, ktorí sa prišli rozhýbať s nami. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník Dňa tanca, ktorý bude ešte lepšejší!

PS: Nebojte, na tento rok určite nekončíme. IDEME ĎALEJ a vidíme sa pri ďalších akciách!