info@mladiludiaazivot.sk +421 911 213 902
Podpora

Sme dobrovoľníci telom aj dušou a baví nás organizovať besedy a podujatia, ktoré sú jasným dôkazom toho, že mladí ľudia môžu robiť svet lepšejším. Makáme zadarmo a pre dôkaz transparentnosti každoročne zverejňujeme naše finančné a výročné správy. Ak sa vám páči čo a ako robíme a chcete s nami robiť svet lepšejším, pozrite si možnosti ako nás podporiť.

⦁ Ak máte možnosť prispieť euríčkom na naše združenie, tak budeme veľmi vďační. Je to jednoduché. Zaškrtnite políčko sumy ktorú ste ochotný darovať, alebo napíšte ľubovoľnú sumu. Po stlačení políčka „DARUJTE TERAZ“ vyplníte Vaše meno, spôsob platby a stávate sa darcom. Môžete tak urobiť jednorazovo, prípadne byť pravidelným darcom. V prípade, že nás podporíte sumou 5 a viac €, pošleme Vám ako poďakovanie odznak. Ak sa rozhodnete podporiť nás sumou 20€ a viac, pošleme Vám ako poďakovanie tričko „AJ JA ROBÍM SVET LEPŠEJŠÍM". A nezabudnite vyplniť svoj e-mail, aby sme Vás mohli kontaktovať ohľadom doručenia darčeka a poďakovať sa za to, že s nami robíte svet lepšejším.

⦁ Ak nakupujete na internetových slovenských a zahraničných e-shopoch, môžete sa stať naším DARCOM. Portál Givenio.sk ponúka možnosť podporovať organizácie ako sme my a odosiela percentá z Vaších nákupov na internetových e-shopoch priamo nám. Vašou úlohou je nainštalovať si rozšírujúci plugin do vášho prehliadača v počítači, notebooku, či tablete a vybrať ako organizáciu OZ Mladí ľudia a život. (viď obrázok). Všetky informácie a postup ako na to sa dočítate v tomto odkaze: mladiludiaazivot.sk/podporte-nas-pri-vasich-nakupoch. A nezabudnite to nainštalovať aj kamarátom. Nič Vás to nestojí a nám to naopak veľmi pomôže.

⦁ Sponzoring. Forma spolupráce na profesionálnej reklamnej úrovni. Ako združenie, ktoré už má za sebou niekoľko regionálne úspešne medializovaných projektov ponúkame našu komunikačnú stratégiu ako platformu pre vašu reklamu. Nechajte si umiestniť logo vašej firmy na našich komunikačných prostriedkoch, alebo sa staňte generálnym partnerom všetkých naších outdoorových a internetový kampaní, či eventov.

Sponzori

logo
logo
logo