info@mladiludiaazivot.sk +421 911 213 902
Podporte nás pri vašich nákupoch
13. mája 2021
0

Forma pomoci a podpory sa na nás v dnešnej dobe valí z každej strany, tak prečo to nevyužiť. Jednou z možností pomoci je aj využitie portálu Givenio, ktorý ponúka jednoduchú, prehľadnú podporu z nákupu pre ktorúkoľvek organizáciu, akú si zvolíte. Givenio je darcovský portál, ktorý umožňuje % z nákupov podporiť neziskové organizácie.

V praxi to znamená, že pokiaľ nakúpite v e-shope práve cez portál Givenio  pôjdu % z Vášho nákupu konkrétne zvolenej neziskovej organizácii a vás to nebude stáť nič na viac. Pomáhať a darovať cez Givenio je možné hneď dvomi spôsobmi:

  • Nakupovať priamo cez Givenio, vyhľadať e-shop cez ktorý chcete nakupovať a následne zvoliť organizáciu, ktorú chcete podporiť, vykonať platbu a hotovo
  • Naištalovať si tzv. plugin (darovacie tlačíko) do prehliadača, ktorý používate a pri každom nákupe vám vyskočí možnosť podporiť organizácii

Plugin nájdete na tomto linku – http://givenio.org/sk/ako-to-funguje

NÁVOD, AKO SI HO VIETE NAIŠTALOVAŤ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokiaľ sa do portálu Givenio zaregistrujete, môžete sledovať aká suma z vášho nákupu poputovala priamo organizácii. Samozrejme nakupovať cez Givenio môžete aj bez registrácie, ale mať prehľad  o tom koľko a komu pomáhate predsa nie je na škodu.

Určite si vravíte prečo by ste mali podporiť práve nás…

V prvom rade vám budeme nesmierne vďační. Taktiež svojím príspevkom nám pomôžete vyškoliť nových peer aktivistov, ktorí budú následne moderovať besedy so žiakmi a tým šíriť dôležité informácie a samozrejme nám pomôžete zorganizovať akcie na Novoveskom námestí – Deň tanca, Lepšejší deň, Sviečkový pochod a mnohé iné.

Ale hlavne potešíte mnoho sŕdc, ktoré robia svet lepšejším, tak ho poďte robiť s nami. Ďakujeme 🙂