info@mladiludiaazivot.sk +421 911 213 902
V apríli padali besedové rekordy
1. mája 2019
0

Hovorí sa, že apríl je šialený mesiac. U nás to platilo stopercente – trhali sme totiž rekordy. Zažili sme besedový týždeň a za tri dni sme stihli neuveriteľný počet besied. Veď čítaj!

Týždeň sme začali v Markušovciach, už tradične na Špeciálnej základnej škole, a tentokrát (8.4) to bolo s témou Partnerské vzťahy. Sme radi, že stálu pozíciu si držíme aj v Slovenskej knižnici pre nevidiacich v Levoči a téma Duševné zdravie priniesla zaujímavé debaty (9.4). Streda (10.4) patrila žiakom Spojenej školy v SNV, s ktorými sme rozoberali Násilie a šikanu. V ten istý deň sme nasadli do auta a vydali sa na turné do Považskej Bystrice. V štvrtok (11.4) stihla trojica peerkačov odmoderovať – POZOR – 12 besied v 6 triedach. So siedmakmi a ôsmakmi sme sa rozprávali o Životnom štýle&závislostiach a o Duševnom zdraví. V piatok (12.4) sme s deviatakmi počas 4 besied stihli rozobrať témy Partnerské vzťahy a Duševné zdravie. No a to bol presne už spomínaný nový rekord besied –  16 besied za dva dni! Ak vás to zaujalo, pokojne si pozrite náš vlog – Mľažko na cestách. V závere mesiaca (26.4) sme ešte zavítali do Košíc a s ôsmakmi a deviatakmi sme sa na 5 besedách rozprávali o Násilí a šikane.

Tešíme sa, že môžeme vďaka besedám cestovať a spoznávať nových ľudí. Všetci ste boli skvelí a my sa už tešíme na ďalšie zážitky.