info@mladiludiaazivot.sk +421 911 213 902
Veľké Tatranské dobrodružstvo
27. septembra 2021
0

Predstavte si, že idete na výlet, ale neviete kam a ani čo tam budete robiť . Neviete, či si máte zbaliť športové veci alebo elegantné a nikto vám do poslednej chvíle nič nepovie!

Znie to šialene však? Presne to sme spravili našim členom. Pripravili sme (ne)tradičný jesenný teambuilding plný neočakávaných dobrodružstiev, veď tých predsa nie je nikdy dosť.

Náš základný tábor sme si v termíne 17. – 19. septembra 2021 vytvorili s krásnom prostredí Starej lesnej, odkiaľ sme sa presúvali všade – možne. V piatok sme si „trošku“ posúťažili a precvičili silu aj kondíciu v laser game a následne v pretekoch na motokárach. Vyhrať síce mohlo len jeden tím, no za to množstvo zábavy a adrenalínu sme si užili všetci. Večer sme si prešli organizačné veci už rozbehnutého školského roka 2021/2022.

Sobotu sme stavili na turistiku. Za náš cieľ sme si zvolili chatu Plesnivec, ktorej cesta je obklopená krásnou jesennou prírodou. No a keďže sme už začali turistikou, podvečer sme si „zmerali“ zručnosti alebo teda nezručnosti v golfe. Chvíľami to síce vyzeralo ako paródia na golf ale občas nám to aj vyšlo. Celý teambulding sme zakončili celovečernými spoločenskými hrami, pri ktorých sme si veľmi intenzívne uvedomovali a užívali to, že sme všetci po dlhom čase spolu.

A myslím že vravím za všetkých ak poviem, že sa už teraz nevieme dočkať všetkého, čo nás čaká.