info@mladiludiaazivot.sk +421 911 213 902
Zhodnotenie roka 2020
10. januára 2021
0

Ahojte. Veríme, že ste si Vianočné prázdniny užili, poriadne si oddýchli a do nového roka vstúpili so správnou nohou.  Dovoľte nám, aby sme zhrnuli  zvláštny rok 2020 a trošku sa vám pochválili.

Po rokoch kedy sme besedovali v mnohých mestách a obciach na Slovensku, školili mladých ľudí a  organizovali vydarené podujatia sme aj my museli spomaliť. Moderovali sme iba 9 besied spravodlivo podelených medzi témy Šikana a Násilie, Životný štýl a závislosti a Partnerské vzťahy. V deň keď sme odštartovali nábor sa na školách začalo dištančné vzdelávanie, a preto sme nemohli organizovať výber ani výcviky novej skupiny a tiež sme sa osobne nestretli na žiadnych podujatiach.

Avšak rozhodli sme sa, že nepodľahneme negatívnym myšlienkam a radšej prispejeme najpozitívnejšie ako sa dá. Stali sme sa súčasťou tímu skupiny KarAnténa, v ktorej sme s ostatnými organizáciami zo Spišskej pripravovali online aktivity a naši dobrovoľníci pomáhali pri roznášaní rúšok Novovešťanom.

Na našich sociálnych sieťach sme pre vás pripravovali tipy, zaujímavosti a odborné informácie formou pravidelných sérii. Úspešná bola online kampaň pri príležitosti 1.ročníka Dňa duševnej lahody, počas ktorej sme vás chceli naladiť na pozitívnejšie myslenie. Aj tento rok sme spolu oslávili Deň študentstva a naši 5 hostia vás motivovali svojim príbehom. Advent sme vám spríjemnili našimi výzvami a nás potešila Asociácia krajských rád mládeže.

Na základe nominácie od Rady mládeže Košického kraja nám udelila cenu sTOPa v Kategórii Top Subjekt, neformálna skupina. Chceme sa poďakovať za nomináciu aj ocenenie. Veľmi sa potešili a zároveň je to pre nás motivácia do našej práce.

Vďaka patrí aj všetkým vám, ktorí nás podporujete, fandíte nám a spolupracujete s nami. Bez vás by sme to nikdy nedokázali. Želáme vám, aby bol rok 20201 čo najlepšejší a nech sa čoskoro vidíme.