info@mladiludiaazivot.sk +421 911 213 902
Akcia na ktorú sa nezabúda, Lepšejší deň 2022 🤩.
10. augusta 2022
0

Začiatok augusta, áno, polovica prázdnin je už preč, ale pre Spišskú to znamená ďalší Lepšejší deň! Musíme sa pochváliť, tento ročník sa nám naozaj podaril. Napriek nie veľmi priaznivému počasiu, sme do parku, pred evanjelický kostol priniesli mladosť. Hudba, ľudia, smiech, skvelá atmosféra a mnoho ďalších najlepšejších vecí a najlepšejších ľudí sa v sobotu 6. augusta hemžilo novoveským parkom. Tento priestor sme vytvorili pre každéhokto sa cíti mlado a aj pre tých, ktorí sa rozhodli zájsť do mesta zažiť niečo nové. Keďže tento deň vznikol pri príležitosti Medzinárodného dňa mládeže, hlavným a celodenný programom bola prezentácia mládežníckych organizácií v našom meste. OZ Mladí ľudia a život, Denzz Industry, Black Ladies, Mládežnícky parlament, Červený kríž a 75. Zbor skautov. Všetky tieto organizácie sa stretli na jednom mieste, aby ukázali, ako to robí mládež v Spišskej Novej vsi 😉.

Program bol však oveľa bohatší. Všetkých zhypnotizovali svojím hlasom dievčatá Laura Vaicová, Viki Škreptáčová a Vierka Bednárová. Zaspievali mnoho známych pesničiek dokonca aj niečo zo svojej vlastnej tvorby. Roztočili to na plné obrátky pričom, zasiahli nejedno citlivé srdce.

Okrem umenia sme sa rozhodli do programu zaradiť diskusiu o mládežníckych organizáciách. Zástupca každej organizácie odprezentoval činnosť svojej organizácie, členov, či dokonca aj spôsob, ako sa stať jej členom. O jedlo a pitie sa postarala Finestra Restaurant a Street Coffee Bike.Vďaka dobrej atmosfére, a ešte lepšejsím ľuďom nám celý deň zbehol veľmi rýchlo. Keď je človek obklopený toľkou dobrou energiou a ľuďmi, čas mu beží rýchlejšie. Nevieme si predstaviť lepšie zakončenie akcie, než koncertom skvelej kapely SÁM SEBOU. Pod pódiom vznikol obrovský dav ľudí, ktorý si prišiel zatancovať a užiť poslednú časť ich najlepšejšieho deň 2022. Chlapci všetkých rozhýbali, roztancovali, dokonca rozospievali. Zavŕšenie akcie ako má byť.

Všetkým, ktorí s nami strávili túto nádhernú sobotu v parku ĎAKUJEME! 🥳🧡

 

Skvelú atmosféru si môžete pozrieť na fotkách na našom facebooku OZ Mladí ľudia a život alebo instagrame oz_mlaz.