info@mladiludiaazivot.sk +421 911 213 902
A výcviky sú za nami…
6. mája 2019
0

A je dovýcvikované. Je až šialené ako veľmi sa na niečo tešíme a ono to zbehne ako voda. Presne tak ako náš 2. odborný výcvik novej skupiny. PEER „O“ (čítaj pero) je vyškolenááá. Juhú!!!

Cez víkend 3. – 5. mája naši fantastickí lektori v šiestich prezentačných blokoch predstavili Partnerské vzťahy , Gynekológiu a antikoncepciu, Násilie a šikanu, Pohlavne prenosné infekcie, Duševné zdravie a v neposlednom rade aj Látkové a nelátkové závislosti a životný štýl. Z týchto tém si každý peerka(ka)č vybral jednu, v ktorej bude od septembra plnohodnotne pracovať. Nezabudli sme ani vysvetliť, ako naše združenie funguje vnútorne a predstavili sme taktiež náš PR tím.
Samozrejme, že sme sa aj hrali a zabávali tak, ako to my vieme a náš smiech bolo počuť minimálne na celý Čingov. Aktivity od výmyslu sveta nám slúžili ako skvelé odreagovanie sa. No naše hry majú častokrát aj skrytý seba rozvíjajúci charakter a práve takýmito sme ukončili náš výcvik a zlepšili si kreativitu a sebareflexiu.

Bol to jednoducho barzofantastičný víkend!

PS: Ak si ešte nevidel pozvánku na DEŇ TANCA, ktorú sme natočili na našej základni, tak rýchlo klikaj nášfacebook alebo instagram.